SZYBKO, CHRUPKO I SMACZNIE!

Najlepsze składniki, doskonała kompozycja smaków.

Nasze produkty to wysokiej jakości mrożone kawałki kurczaka w wielu odsłonach. Doskonałej jakości mięso, starannie dobrane składniki i przyprawy tworzą kompozycję naszych domowych dań, które z łatwością przygotujesz w kilka minut. Mrożonki Chef Patrick’s to prosty sposób na smaczny i szybki obiad w domu.

Dzięki naszym produktom hasło, smaczny obiad w kilka minut nabiera zupełnie nowego pozytywnego znaczenia – nasze dania to nie tylko szybkie przygotowanie, ale także najwyższa jakość wszystkich składników, doskonały smak oraz wiele możliwości urozmaicenia domowego menu!

Pyszny obiad w kilka minut!

Dania mrożone Chef Patrick’s to gotowe pomysły na obiad, który przygotujesz wyjątkowo łatwo, bez studiowania książek kucharskich. Wystarczy zaledwie kilka minut we frytkownicy lub kilkanaście w rozgrzanym piekarniku, aby móc cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem, chrupiących, a zarazem soczystych kawałków kurczaka!

Wśród naszych produktów znajdziesz gotowe w zaledwie kilka minut domowe dania z kurczakiem, takie jak chrupiące stripsy w złocistej panierce, pikantne mrożone kawałki kurczaka, popularne skrzydełka BBQ czy soczysty cordon bleu, nadziewany serem i szynką.